zpět na úvod

Bylinná biorytmiologická medicína

Bylinná biorytmiologická medicína

Najděte trvalé zdraví, rovnováhu a energii pro svůj život a celou vaši rodinu.

Konzultace si objednávejte na tel. č. 602 175 494

DIAGNOSTICKÝ PŘÍSTROJ TITANIUM

Objednejte se na diagnostiku vašeho těla. Díky spektrální analýze dostanete obraz tělních tkání až na úroveň buněk. Zjistíte i patomorfologické změny ve Vašem těle. Můžete tak předejít vzniku rakoviny a dalších civilizačních chorob. S přístrojem TITANIUM pracuje již mnoho lékařů v Německu, Rakousku, Kanadě, Polsku aj.

SYNCHROVITALS

Prostředek na zvýšení imunity, obzvláště v období chřipek a viróz. Komplex ResisAid s arabinogalaktem, extrakty ženšenu, listů jitrocele, šalvěje a heřmánku zvyšuje stav trávicího traktu, žaludku a střev, což zvyšuje imunutu celého těla.

ŽIVÉ BUŇKY

ŽIVÁ  BUŃKA II- chronobiologická korekce pro ochranu mozkových buněk s neuroprotektivními účinky šišáku, třezalky, gingo, gotu kola a extraktů z plodů hlohu

ŽIVÁ  BUŃKA III - ochrana buněk srdce díky mikronizované omega 3 nenasycené mastné kyseliny, extraktu z rozmarýnu a polyfenolových jadérek vinných hroznů

ŽIVÁ BUŃKA  IV - ochrana buněk jater díky detoxikačnímu účinku z ostrpestřce, artyčoku, taurinu, šišáku. Záněty tiší vzácná byliny harpago. Přidán je na prevenci cyrhózy extrakt z gotu kola, z kořene čertovo kopyto a slanobýlu.

ŽIVÁ BUŃKA VI- ochrana kloubů s komplexem ChodnroForte TM, zajišťuje plnou obnovu chrupavkové tkáně kloubů. Glukosamin vystaví kloubní chrupavk a síra vše slepí do nového pevného kloubu, pomocí kolagenu a selenu.

ŽIVÁ  BUŃKA VII -zlepšení zraku s raním komplexem Antoftam s rostlinnými pigmenty antokyany. Večerní komplex Karovizin s zeaxantinem, luteinem, beta-karotenem, selenem.

MEDOVÉ EXTRAKTY S BYLINAMI

GEPATOVIT -rychlý  regenerační přípravek na játra

KARDIOVIT- normalizace tepenného tlaku, srdečního rytmu, prokrvení mozku

APIVIT - účinný prostředek při zánětlivých onemocněních, při oslabeném organizmu

NEFROVIT - protizánětlivý prostředek na močový systém a ledviny, zvyšuje odolnost močové soustavy a ledvin proti bakteriálním infekcím.

ČAJE

Kurilský čaj- normalizuje funkci žaludku a střevního traktu

Bílé křídlo - čaj pro aktivizaci obranné síly organizmu, bájný čaj tibetsko-burjatské medicíny  k urychlení regenerace po nemoci.

Bílá vlaštovka - ženský fytočaj k normalizaci hormonální rovnováhy v těle ženy, normalizace menstruačního cyklu a kostního systému.

Kouzelný spánek - zajišťuje klidný spánek, chrání nervový  a srdečně- cévní systém. Tibetsko-burjatská medicína věděla, jak ochránit člověka proti stresu.

Bylina života- jaterní čaj, chránící buňky jater před poškozením toxického, zánětlivého a infekčního ataku . Brání vzniku žlučových kamenů a má preventivní antiparazitální účinek.

Ohebný luk - kloubní fytočaj na ochranu kloubů. Zabraňuje usazování puriny a kyseliny močové v kloubech. Zároveň zabraňuje vzniku zánětů v kloubech a podporuje syntézi kolagenových vláken tvořících nosnou kostru kloubní chrupavky.

PRAMENY ČISTOTY

Komplexní očista organizmu, vč. buněčné úrovně!! Očistí trávicí trakt, močové i žlučové cesty,  krevní i lymfatické řečiště, dýchací cesty, imunitní systém. Nejvíce očistí střeva . Výborné výsledky u chorob: jater a žlučníku, střevního traktu, dýchacích cest, alergií, onemocnění kůže a obezity.

VITAGERMANIUM

Anti-age preparát s germaniem, které přináší, stejně jako hemoglobin, kyslík buňkám. Snižuje riziko rakoviny až o 30 %. Obsahuje dále látky zpomalující stárnutí: koenzym Q10 vyráběný nanotechnologií, resveratrol, ginko biloba, extrakt polyfenolových složek z listů olivovníku

NOVOMIN

Patentovaný kompex oxidačních inhibitorů pro boj s nádory v těle. Institut onkologie v St. Peterburgu  pod vedením profesora Sukolinského našel takovou kombinaci antioxidačních inhibitorů, které zastaví působení volných radikálů v buňce, takže se rakovinotvorné buňky přestanou množit. Dokonce je to jediný preparát, který je schopný současně poškozovat nádorové buňky a  při tom chránit zdravou tkáň organizmu. Přípravek není toxický ani při dlouhodobém používání několika let!!

TETRADIOL

Nový kompex  na snižování hladiny homocysteinu v kardiovaskuoárním systému. Homocystein je větší zabiják, než cholesterol. Při množství nad 10 jednotek homocysteinu, se zvašuje riziko infarktu 4 x!!!!

TRIGELM

Třífázová protiparazitální kůra s profylaktickým účinkem, bez negativních dopadů na vnitřná prostředí člověka. Skládá se v pvrní fázi z bylin pročišťující tlusté střevo, v druhé fázi probíhá zabíjení parazitů a ve třetí fázi dochízí k obnově mikroflóry.

Zlatý elixír

Medikament na normalizaci krevního oběhu, navyšuje energetickou kapacitu  mozku a napomáhá ochraně tepen.

Stříbrný elixír

Antibakteriální medikament, podporující všechny články imunitního systému. Vynikající na astma, záněty orgánů v celém těle.

© 2014 Ing. Eva Hof Krocová, hof@hof-art.cz, vyrobilo studio WEB&DTP