zpět na úvod

Kouč a enneagramický terapeut Ing. Eva Hof Krocová

Absolventka Západočeské univerzity v Plzni v oboru ekonomika a řízení podniků. Během své kariéry načerpala přes 20 let znalostí v managerských pozicích na finančních trzích v České spořitelně a.s., Spořitelním penzijním fondu a České pojišťovně. Zná obchodní činnosti Sales managerů a managerů vyšších pozic z vlastní zkušenosti.

Přes čtyři roky pracovala v nadnárodní pracovní a personální společnosti Trenkwalder a.s. Nejdříve na pozici regionální ředitelky a posléze přešla na pozici Key account managera. Zde získala znalosti z oblasti personalistiky, soft skills a psychologie leadershipu.

Přes 10 let pracuje v oblasti seberozvoje lidí. V současné době je akreditovanou lektorkou a koučkou. Spolupracuje se společností TOP VISION, Cambridge Business School a dalšími vzdělávacími agenturami. Jejími klienty byli a jsou MAFRA, a.s,. Česká spořitelna, Kooperativa, Electro World, Preciosa, Západočeská univerzita, Allegro Group, České dráhy a další.

Jako enneagramický kouč dokáže rychle vyhledat komunikační problém v týmu a postupně přes neurolingvistické programování a uvědomění rozdílných stylů komunikace a myšlení dovede tým sladit pro konečný cíl. Je specialistkou na týmovou spolupráci, zlepšení komunikačních procesů ve firmách, zvyšuje odolnosti jedinců vůči stresu, buduje sebedůvěru a sebeúctu člověka.

V roce 2015 dokončila na Institut für systemisches Enneagram výcvik na odstraněných psychických blokád v těle a mysli člověka. Nyní může diagnostikovat v jednotlivých centrech těla (břicho-srdce-hlava) nevyvážené stavy a po odblokování dosáhnout rovnováhy center a tím i dostatku energie, motivace a prosperity.

Kontakt

Adresa: Plzeň 2-Slovany – Božkov
Mobil: +420 602 175 494
E-mail: hof@hof-art.cz

© 2014 Ing. Eva Hof Krocová, hof@hof-art.cz, vyrobilo studio WEB&DTP